OM ARNESTAD

Siden 1985 har vårt firma gjort sitt beste for å lette hverdagen for norske storhusholdningsbedrifter. Vi har satset på at vi skal være leverandøren som har «alt», slik at våre kunder skal kunne forenkle sine innkjøpsrutiner, og få topp service om behovet f.eks. er vaskemidler eller «fint krystall». I dag spenner vareutvalget over mer enn 5000 artikler, som for en stor del finnes leveringsklart fra vårt lager i Oslo.

Med kunnskap om at mange kokker søler mer enn få, teller vår bedrift bare 10 ansatte. Til gjengjeld er alle engasjerte med kundekontakt eller ansvarlig for utkjøring av varer, «døgnet rundt». I tillegg er vi nemlig også opptatt av at alle våre kunder, uansett størrelse og geografisk beliggenhet, skal få den beste personlige service. 

ANSATTE

Jonny Pedersen
Daglig leder / Økonomiansvarlig
(+47) 401 69 796
jonny@asas.no

Tore Kristiansen
Salgssjef
(+47) 930 45 919
tk@asas.no

Tore Sandum
Logistikk / Innkjøpssjef
(+47) 951 58 261
tore@asas.no

Jenny Grinseng
Administrasjonssjef / Miljøfyrtårnansvarlig
(+47) 938 31 699
jenny@asas.no


Følg oss på Facebook

Dildar Khan
Salgskonsulent
(+47) 920 41 616
dildar@asas.no

Morten Sommerdal
Serviceansvarlig
(+47) 922 77 975
morten@asas.no

Thomas Kopperud
Lagersjef
lager@asas.no

Ola Fornes
Lagermedarbeider / sjåfør
(+47) 995 79 457

Rune Christensen
Sjåfør / salgskonsulent
(+47) 928 68 784
rune@asas.no

Trond Georg Carlsen
Lagermedarbeider